Організація навчального процесу в умовах воєнного стану

Дата: 7 лютого 2022 о 15:25, Оновлено 20 лютого 2023 о 17:23

СХВАЛЕНО

Засіданням педагогічної ради сш № 320

Протокол № 7 від 30.08.2022

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор сш № 320 Маркова Я.О.

Наказ № 65 від 31.08.2022

Порядок організації

освітнього процесу в умовах воєнного стану

В 2022-2023 навчальному році навчання організовується за такими формами:

Очне навчання

Онлайн навчання

Дистанційна форма

Сімейна форма

Екстернатна форма

Педагогічний патронаж

За заявами батьків формуються класи, що навчаються очно та онлайн. За наявності місць, батьки можуть перевести дітей на іншу форму навчання протягом навчального року.

Дистанційна форма навчання (з індивідуальним графіком здачі тематичних контролів) пропонується учням, які знаходяться за кордоном. Учень має доступ до Google class, при можливості може приєднуватись до онлайн уроків та опрацьовує матеріал у зручному для нього режимі. Всі завдання виконуються та здаються в терміни встановлені викладачем індивідуально для кожного учня.

Очна форма. Учні знаходяться в кабінетах, які закріплені за їх класом. На певні предмети для проведення практичних та лабораторних робіт можуть запрошуватись в спеціалізовані кабінети. При сигналі «Повітряна тривога» учні під керівництвом учителя прямують до сховища і займають своє місце, закріплене за їх класом (Інструкція щодо дій при сигналі "Повітряна тривога" під час освітнього процесу) При сигналі «відбій повітряної тривоги» учні разом з вчителем залишають укриття і повертаються до навчання. Навчальний матеріал уроку, який був втрачений під час повітряної тривоги, опрацьовується наступного уроку з цього предмету шляхом ущільнення програми. Під час повітряної тривоги учителю допомагає черговий вчитель, який закріплений за данним класом.

Онлайн форма. Викладення навчального матеріалу та спілкування з учнями відбувається на Google Workspace for Education за допомогою застосунку Google class. Кожен вчитель та учень отримує корпоративний аккаунт з доменним ім’ям @320kyiv.ukr.education. Вчитель створює окремі курси зі свого предмету на кожен клас в Google class та запрошує учнів відповідного класу приєднатися. На ранок навчального дня у учня на кожному курсі в розкладі має бути викладене завдання: Тема уроку, короткий опис навчальної роботи, яку будуть виконувати на уроці, посилання на додаткові матеріали за темою, завдання для самостійного опрацювання, тести тощо. Кожен урок починається з онлайн зустрічі з викладачем. На роботу в синхроному форматі вчитель відводить необхідну для опрацювання теми час, але не більший за час, встановлений в санітарному регламенті, а саме 15 хв для 1-4 класів, 20 хв для 5-9 класів, 25 хв для 10-11 класів

Уроки фізкультури проводяться обов’язково у вигляді онлайн тренувань – розминок. При сигналі «Повітряна тривога» вчитель має закінчити синхронний урок і прослідувати в укриття. Перед закінченням уроку вчитель нагадує алгоритм дій і для учнів. Навчальний матеріал уроку, який був втрачений під час повітряної тривоги, опрацьовується наступного уроку з цього предмету шляхом ущільнення програми.